ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا

ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا

ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا برای اخذ ویزای آمریکا: ۶۶۵۳۱۰۹۱ اعتبار ترجمه مدارک تحصیلی برای سفارت آمریکا و ترجمه مدارک برای مهاجرت به آمریکا با “حامی مهاجران پردیس”.

ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا یکی از موارد بسیار مهم است که در چک لیست مدارک متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی به چشم میخورد. متقاضیان دریافت ویزای آمریکا باید قبل از درخواست ویزای خود نسبت به تهیه چک لیست مدارک از سفارت این کشور اقدام نمایند و مطابق با موارد ذکر شده در لیست درخواستی سفارت نسبت به ترجمه مدارک تحصیلی خود اقدام نمایند. مدارک تحصیلی فرد باید مورد تأیید وزارت علوم کشور ایران باشد و به صورت کاملاً رسمی و با مهر دارالترجمه‌های معتبر ترجمه شود. مدارک تحصیلی متقاضی پس از ترجمه باید به تأیید دادگستری نیز برسد.
ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا به دلیل حساسیت بالایی که دارد به طور حتم باید توسط مترجمین با تجربه و معتبر انجام گردد. بنابراین سعی کنید دارالترجمه ای را انتخاب کنید که دارای سابقه ای درخشان در امر ترجمه مدارک تحصیلی است.
برای ترجمه رسمی مدارک تحصیلی دانشگاههای دولتی، آزاد، علمی کاربردی و غیر انتفاعی تفاوت زیادی وجود ندارد. اما در روند صدور مدارک توسط دانشگاهها تفاوتهایی هست. به عنوان مثال فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد، مدرک و ریز نمراتشان باید به تائید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برسد.

 

نکات مهمی که در رابطه با ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا باید بدانید.
• برای ترجمه رسمی مدارک تحصیلی سفارت آمریکا باید اصل مدارک را در اختیار دارالترجمه قرار دهید.
• به دلیل حساسیت بالای ترجمه مدارک تحصیلی بهتر است پس از پایان کار، ترجمه مدارک تحصیلی شما از جانب یک متخصص بازبینی شود.
• توصیه می‌کنیم فهرستی از اصطلاحات تخصصی مربوط به رشته تحصلی خود را در اختیار مترجم قرار دهید تا در هنگام ترجمه و بازگردانی اشتباهی رخ ندهد.
• ترجمه رسمی مدارک و همچنین دریافت مهر وزارت امور خارجه و دادگستری برای دانشگاه آزاد، تایید سازمان مرکزی پشت دانشنامه مورد نیاز است.

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی + تحویل ۳ روزه

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه مدارک تحصیلی سفارت آمریکا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

تلفن های تماس: ۶۶۵۵۱۷۶۱ – ۶۶۵۳۳۲۵۴ – ۶۶۵۳۳۰۷۲ – ۶۶۵۳۱۰۹۱ (۰۲۱)

 

ترجمه فوری مدارک سفارت آمریکا | ترجمه رسمی مدارک سفارت آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آریا سفر پردیس
error: Content is protected !!