ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت آمریکا

ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت آمریکا

ترجمه رسمی گواهینامه و ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت آمریکا با “حامی مهاجران پردیس”: ۶۶۵۳۱۰۹۱ جهت ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی و استعلام قیمت ترجمه گواهی نامه رانندگی تماس بگیرید.

ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت آمریکا برای متقاضیان دریافت ویزای آمریکا که قصد دارند مدتی طولانی در کشور مقصد بمانند دارای اهمیت خاصی است. ترجمه گواهینامه رانندگی باید بصورت رسمی و دارای مهر و تاییدیه دادگستری باشد.
با ارائه ترجمه گواهینامه رانندگی در بسیاری از کشورها شما میتوانید توانید به صورت موقت رانندگی کنید. همچنین با ارائه این مدرک میتوانید در برخی از کشورها برای اخذ گواهینامه رانندگی جدید اقدام نمایید و یا در صورت ارائه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی خود می توانید از مزایای معاف شدن از امتحان عملی رانندگی و یا امتحان آیین نامه بهره مند شوید.
گواهینامه رانندگی در ایران هر نوعی که باشد قابلیت ترجمه در دارالترجمه را دارد و همچنین میتوان برای آن تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه را نیز دریافت کرد. جهت دریافت تایید دادگستری و وزارت خارجه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی نیاز به هیچ مدرک دیگری نیست و ارائه اصل گواهینامه جهت ترجمه رسمی و اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری کافی است.

 

نکاتی که در رابطه با ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت آمریکا باید بدانید:
• در برخی از کشورها بر اساس سابقه گواهینامه قبلی خود می توانید از تخفیفات مربوط به بیمه شخص ثالث و دیگر بیمه ها استفاده نمایید.
• در خصوص عدم تخلف یا موارد تخلف و مفقود شدن گواهینامه متقاضی، گواهی‌های صادر شده از طرف نیروی انتظامی قابل ترجمه و تأیید در دفاتر ترجمه رسمی است.

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی + تحویل ۳ روزه

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت آمریکا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

تلفن های تماس: ۶۶۵۵۱۷۶۱ – ۶۶۵۳۳۲۵۴ – ۶۶۵۳۳۰۷۲ – ۶۶۵۳۱۰۹۱ (۰۲۱)

 

ترجمه فوری مدارک سفارت آمریکا | ترجمه رسمی مدارک سفارت آمریکا

2 Comments

  • سیدمهدی علوی

    باسلام
    وقت بخیر
    من ترجمه گواهینامه رانندگی idl را دارم که بزبان انگلیسی می باشد ایا قابل ترجمه به فارسی و تایید دادگستری وامورخارجه می باشد،درضمن اتباع ام و مقیم ،مشهد هستم دارای اقامت ،
    باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آریا سفر پردیس
error: Content is protected !!